O klubie

Klub Dajemy Radość Dzieciom tworzymy dla dzieci, rodziców i wszystkich, którzy dbają o to, by propozycje kulturalne dla dzieci były ciekawe, kreatywne i odbywały się w przestrzeni miejskiej. Przecież lubimy się spotykać, prawda ? 🙂 Klub to miejsce gdzie zapominamy o całym świecie i zajmujemy się tylko tym co jest naprawdę ważne – tworzeniem ciekawych tekstów piosenek, zabawą, słodkim-nic-nie-robieniem-które-przynosi-najlepsze-pomysły, śpiewaniem, czytaniem albo słuchaniem bajek i oczywiście spędzaniem czasu z najbliższymi i przyjaciółmi. Klub istnieje w internecie, ale to tylko dlatego, żebyście codziennie mogli tu zaglądać i dowiadywać się – co nowego?

Znacznie ważniejsze dla wszystkich są spotkania NAPRAWDĘ, czyli na koncertach Dajemy Radość Dzieciom. Niektórzy z Was powiedzą, że to są spotkania w … realu. Tak czy siak dopiero na koncercie możecie zobaczyć i nawet dotknąć wszystkich ulubionych artystów z Waszych płyt, posłuchać bajki lub fragmentu książki w wykonaniu SAMEGO AUTORA, pójść na warsztaty jakich jeszcze nie było, poznać nowych przyjaciół a potem coś z nimi wspólnie zmalować czy zaśpiewać 🙂 Na koncertach znajdziecie Klubowe pyszności, Klubowe Niespodzianki i największy plac zabaw tego dnia w mieście. Wszystkie atrakcje w jednym miejscu – od występów na scenie do zabaw poza sceną.

Już wkrótce napiszemy tutaj jak i gdzie zostać członkiem Klubu Dajemy Radość Dzieciom i dlaczego WARTO.

Zapraszamy 🙂